NOVÁ ELEKTRO-MEMBRÁNOVÁ TECHNOLOGIE ELEKTRO SORPCE: INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PRO ODSOLENÍ VODY A JINÝCH ROZTOKŮ S VÝRAZNĚ NIŽŠÍMI PROVOZNÍMI NÁKLADY OPROTI STANDARDNÍM TECHNOLOGIÍM

Úvod Ionexové technologie Odsolování vody

Odsolování vody


Technologie odsolení vody na bázi iontové výměny jsou i přes zvyšující se oblibu membránových technologií stále důležitým faktorem při úpravě procesních vod. V určitých případech je pro odsolení vody volba ionexové technologie ekonomičtější především z pohledu investičních, ale i provozních nákladů anebo z důvodů kvality vstupní vody je ionexová technologie jediné možné řešení průmyslového odsolení vody a dosažení požadované kvality.

Automatické odsolení vody
Nabízíme plně automatické jednotky pro odsolení vody projektované a vyrobené přesně podle přání zákazníka pro jednotlivý proces. Přihlížíme také na ekonomičnost celého procesu a možné zákonné předpisy. Dvojitá, trojitá a vícecestná zařízení pro odsolení vody jsou vyrobena z materiálů dle našeho návrhu, včetně Vašeho případného vašeho požadavku. Řídicí membránové ventily, potrubní rozvody a automatizační systém zařízení pro odsolení vody jsou umístěny na nerezovém rámu a odzkoušeny přímo ve výrobě pro rychlé a bezproblémové zprovoznění v místě instalace.

Jako součást dodávky zařízení pro odsolení vody nabízíme kompletní chemické hospodářství nutné pro regeneraci zařízení a jeho kompletní automatizace a napojení do provozu odsolovací linky.

    

string(4) "page" - string(5) "/page"