NOVÁ ELEKTRO-MEMBRÁNOVÁ TECHNOLOGIE ELEKTRO SORPCE: INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PRO ODSOLENÍ VODY A JINÝCH ROZTOKŮ S VÝRAZNĚ NIŽŠÍMI PROVOZNÍMI NÁKLADY OPROTI STANDARDNÍM TECHNOLOGIÍM

Úvod O nás

O nás


Společnost BKG - úprava vody a.s. byla založena v roce 1996 se zaměřením na projekci, výrobu a kompletní dodání zařízení na úpravu vody – pitné, procesní, odpadní. Technologie úpravy vody jsou dodávány v širokém rozsahu výkonnostních řad se zaměřením na filtraci, odsolení, změkčení, dezinfekci, úpravu mořské i brakické vody, reverzní osmózu a mobilní kontejnerové jednotky do výkonu jednotlivého zařízení 280 m3/h. Dodáváme kompletní technologie úpravy vody, včetně návrhu, projekce, výroby, montáže, uvedení do provozu a kompletního servisu po celou dobu existence technologie. 

 
 

 


Podle vašich požadavků zajistíme všechny části procesu

  • projekce technologie pro úpravu vody a design zařízení (basic design, detail design)
  • vlastní výroba technologie pro odsolení, dezinfekci vody, změkčení vody, filtraci vody...
  • dodávka, montáž a programování technologie pro úpravu vody
  • automatizace a zprovoznění zařízení
  • dokumentace (design as built)
  • potřebná údržba a servis technologie úpravy vody
  • v případě potřeby také dodávky náhradních dílů a provozních dílů k vaší technologii pro úpravu vody

Změkčení vody, odsolení vody a další
Mimo dodávky filtračních a ionexových aplikací určených pro změkčení vody, dekarbonizaci, odsolení vody apod., jako jsou změkčovací a dekarbonizační stanice, plně odsolovací stanice, včetně neutralizace, chemického hospodářství a procesní automatizace, se naše společnost specializuje především na membránové aplikace úpravy vody procesní a pitné

Membránové aplikace
U membránových technologií ultrafiltracenanofiltrace, úpravy vody pomocí reverzní osmózy a elektrodeionizace EDI byla naše společnost od technologických prvopočátků. Můžeme proto díky řadě praktických zkušeností z oblastí úpravy vody nabídnout dostatečné know-how v řešení procesních problémů a specifikací. 

Společnost BKG - úprava vody a.s. v posledních letech získala také cenné zkušenosti s membránovou technologií odsolení mořských a brakických vod na bázi ultrafiltrace a reverzní osmózy. 

Za posledních 20 let jsou naše technologie úpravy vody v provozu na 4 kontinentech. Jedná se o stovky průmyslových aplikací malé, střední a vyšší úrovně se specializací v oboru úpravy vody pitné a procesní.

string(8) "about_us" - string(6) "/o-nas"