NOVÁ ELEKTRO-MEMBRÁNOVÁ TECHNOLOGIE ELEKTRO SORPCE: INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PRO ODSOLENÍ VODY A JINÝCH ROZTOKŮ S VÝRAZNĚ NIŽŠÍMI PROVOZNÍMI NÁKLADY OPROTI STANDARDNÍM TECHNOLOGIÍM

Úvod Těžební průmysl

Těžební průmysl


Technologie a zkušenosti BKG v těžebním průmyslu se uplatňují také v rámci úpravy vody a automatické výroby jednotlivých roztoků (např. NaCl apod.), jejich následné úpravy (např. přidáním dalších chemických látek), procesní přípravy a čerpání do hlubinných vrtů.

Úprava vody zasolováním – solankové silo nebo membránová technologie
BKG projektuje a dodává standardní výrobu a procesní využití NaCl roztoku pomocí solankového sila. V případě nemožnosti pravidelných dodávek sypké soli pro úpravu vody, resp. roztoku, nabízíme membránové technologie postupného zasolování roztoku H2O na potřebnou koncentraci.

Ultrafiltrace vody a reverzní osmóza v těžebním průmyslu
Membránové technologie ultrafiltrace vody a reverzní osmóza jsou v rámci úpravy vody pro těžební průmysl využívány při čerpání vody z hlubinných vrtů. Následně pak úprava vody těmito technologiemi probíhá pro účely možného vypouštění nebo kvůli další procesní recirkulaci vody.
BKG dodává technologie úpravy vody pro těžební průmysl s předpokladem absolutní mobility a umístění mimo provozní jednotky bez nutnosti pravidelné kontroly. Úprava vody je pro klienta plně automatizovaná, celkovou kontrolu procesu úpravy vody zajišťuje BKG.

Úprava vody od A do Z
BKG se dle potřeb každého jednotlivého zákazníka postará o:

  • projekci a design zařízení pro úpravu vody v těžebním průmyslu (basic design, detail design)
  • samotnou výrobu technologie pro úpravu vody
  • dodávku a montáž zařízení pro úpravu vody
  • naprogramování, automatizaci a celkové zprovoznění technologie
  • dokumentaci (design as built), údržbu, servisní podporu pro vaši úpravnu vody
  • dodání náhradních a provozních dílů, které vaše úprava vody bude v průběhu času vyžadovat
string(4) "page" - string(5) "/page"