NOVÁ ELEKTRO-MEMBRÁNOVÁ TECHNOLOGIE ELEKTRO SORPCE: INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PRO ODSOLENÍ VODY A JINÝCH ROZTOKŮ S VÝRAZNĚ NIŽŠÍMI PROVOZNÍMI NÁKLADY OPROTI STANDARDNÍM TECHNOLOGIÍM

Úvod Ionexové technologie Dekarbonizace

Dekarbonizace


Kromě odsolení a změkčení vody rovněž dekarbonizace vody využívá průmyslové ionexové technologie. Protože se však jedná o složitý a komplexní úkol, je více než vhodné realizaci dekarbonizace vody nechat na odbornících. Nabízíme proto plně automatické jednotky projektované a vyrobené přesně na přání zákazníka pro jednotlivý proces s přihlédnutím na ekonomičnost celého procesu dekarbonizace vody a možné zákonné předpisy.

Dekarbonizace vody – technologie na míru
Dvojitá, trojitá a vícecestná zařízení pro dekarbonizaci vody jsou podobně jako zařízení pro odsolení vody a změkčení vody vyrobena z materiálů dle vašeho požadavku, řídící membránové ventily, potrubní rozvody a automatizační systém jsou umístěny na nerezovém rámu a odzkoušeny přímo ve výrobě. Zprovoznění technologie zajišťující dekarbonizaci vody probíhá přímo u zákazníka a je nanejvýš rychlé a bezproblémové.

 

string(4) "page" - string(5) "/page"